Zapisz się do newslettera i odbierz 10% zniżki! Opowiemy Ci, jak każdego dnia najlepiej zadbać o zdrowie Twojego ukochanego pupila.

POMOC

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA!

POMOC

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

O SUPLEMENTACH DIETY FULVI PETS

Przed rozpoczęciem stosowania suplementów diety Fulvi Pets rekomendujemy konsultację z lekarzem weterynarii. Najlepiej najpierw zrobić badania krwi pupila, aby upewnić się na jakie problemy trzeba zwrócić szczególną uwagę. 

Przed wprowadzeniem jakiejkolwiek zmiany w diecie zwierzęcia, zalecamy konsultację z lekarzem weterynarii oraz wykonanie odpowiednich badań.

Wykonanie badań przed rozpoczęciem stosowania Fulvi Pets DIGEST pozwoli dostosować porcję suplementu do indywidualnych potrzeb organizmu zwierzęcia. Dodatkowo, pomogą określić, jakie mikro- i makroskładniki są potrzebne organizmowi Twojego pupila. 

Pamiętaj, że kwas fulwowy w Fulvi Pets DIGEST wspomaga wchłanianie składników odżywczych z diety i innych dodatków.

Rekomendowana dzienna porcja dla dorosłego psa i kota wynosi 4 krople (0,22 ml). Zalecamy jednak skonsultowanie się z lekarzem weterynarii w celu dostosowania porcji do indywidualnych potrzeb zwierzaka na podstawie wyników badań.

Fulvi Pets DIGEST został starannie opracowany przez lekarzy weterynarii, którzy dostosowali składniki aktywne do codziennych potrzeb kotów i psów. Warto jednak zauważyć, że zapotrzebowanie dzienne na składniki odżywcze zawarte w produkcie nie zależy od wagi zwierzęcia. Np, niektóre koty mogą wymagać większych ilości składników aktywnych w porównaniu do nawet dorosłych psów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze zalecamy skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Butelka o pojemności 15 ml wystarcza na ponad 2 miesiące codziennej suplementacji dla jednego zwierzaka.

Fulvi Pets DIGEST jest łatwy w podawaniu dzięki jego płynnej formie. Kropelki suplementu można dodawać raz dziennie do posiłku lub wody zwierzaka.

Tak! Zwierzęta przepadają za smakiem Fulvi Pets DIGEST i często traktują go jak „smaczka”, z radością czekając na posiłek.

Fulvi Pets DIGEST to uzupełniający dodatek do karmy dla zwierząt, które mają problemy trawienne. Może być również podawany innym małym zwierzętom domowym, takim jak świnki morskie, chomiki, króliki, kanarki itp. Składniki produktu są łatwo przyswajane przez każdy organizm, a ich nadmiar jest naturalnie wydalany przez organizm.

O SKŁADNIKACH

Nie, nasze produkty są wolne od laktozy, glutenu, cukru oraz innych alergenów niezalecanych w diecie zwierząt. Skład jest prosty i przejrzysty, oparty na 100% naturalnym wyciągu z materii organicznej, bogatego w kwas fulwowy, naturalne minerały, pierwiastki śladowe, witaminę B12 i kwas foliowy najwyższej jakości.

Nie, nasze produkty są wprowadzane do sprzedaży w bardzo jasno określonym składzie. Nie stosujemy konserwantów, sztucznych barwników ani wypełniaczy.

Pamiętaj, że kwas fulwowy w Fulvi Pets DIGEST wspomaga wchłanianie składników odżywczych z diety i innych dodatków.

Tak, nasze produkty mają znikomą wartość kaloryczną i nie wymagają uwzględnienia ich w dziennym bilansie spożytych kalorii w dietach redukcyjnych zwierząt.

Kwas fulwowy jest 100% naturalny, dlatego nie ma przeciwwskazań do jego stosowania. Jednak zawsze warto obserwować zachowanie zwierzęcia i w razie wątpliwości skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Badanie krwi oraz konsultacja z lekarzem weterynarii są kluczowe, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania stosowania Fulvi Pets DIGEST u Twojego pupila. 

 

Pamiętaj, że nadmiar  witamin B12 i B9 jest wydalany przez nerki.  Dlatego w przypadku stwierdzonej przez lek. wet. dysfunkcji nerek u Twojego zwierzęcia suplementacja Fulvi Pets DIGEST powinna przebiegać pod ścisłą kontrolą specjalisty.

MOJE ZAMÓWIENIE

W trakcie składania zamówienia, po wypełnieniu danych osobowych i wyborze metody dostawy, w koszyku pojawi się pole przeznaczone do wpisania kodu rabatowego. Cena produktu zmieni się automatycznie.

Na ten moment dostępna jest przesyłka do wybranego paczkomatu InPost lub przesyłka kurierska DPD (również za pobraniem).

Przesyłka do wybranego Paczkomat® InPost jest darmowa dla wszystkich klientów. Przesyłka kurierska DPD to koszt 15,90 PLN.

Sklep Fulvi Pets jest obsługiwany przez system płatniczy iMoje co daje możliwość płatności kartą kredytową lub debetową, przelewem, BLIKiem lub za pobraniem.

Tak. W takim przypadku prosimy o bezpośredni kontakt z naszym sklepem. Napisz do nas na [email protected] po szczegółowe instrukcje.

Tak. W takim przypadku prosimy o bezpośredni kontakt z naszym sklepem. Napisz do nas na [email protected].

Anulowanie zamówienia możesz przeprowadzić kontaktując się z nami bezpośrednio pisząc na [email protected]

Zamówienia realizujemy do 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności. W dni wolne od pracy lub z przyczyn od nas niezależnych, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Tak. Produkt oryginalnie zapakowany i nienapoczęty można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu. Wystarczy, zgłosić chęć zwrotu zamówionych produktów na [email protected]. Zwrot środków za odesłany towar nastąpi do 14 dni roboczych od momentu odebrania przesyłki przez nasz magazyn.

Prosimy o bezpośredni kontakt w tej sprawie z naszym sklepem. Napisz do nas na [email protected]. W przypadku nieodebrania przesyłki z Paczkomat®, po uiszczeniu dopłaty za kolejną przesyłkę, przesyłamy produkt ponownie.

Nie znalazłeś potrzebnej Ci informacji?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio!